Garden4you
21947
page-template-default,page,page-id-21947,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-9.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Garden4you kaubamärk esindab Baltikumi suurimat aiamööblivalikut. Erinevad materjalid ning värvid pakuvad valikuvõimalusi ning sobiva aiamööbli või sisustustoote leiab igaüks. Garden4you valikust leiab väga suure valiku ülipopulaarseid ilmastikukindlaid Wicker plastikpunutisega komplekte ning üksiktooteid, mida saab vastavalt värvile omavahel kombineerida. Samuti pakume puidust, kunstpuidust, alumiiniumist ja plastikust aiamööblit, aiakiikesid, rippkiikesid, päikesevarje, varikatuseid, batuute, aiatekstiile jms.

Omaette valiku moodustavad ka HORECA sektorile mõeldud erinevad lauajalad, lauaplaadid ning toolid, mis sobivad suurepäraselt kohvikutele, restoranide väliterrassidele või rannabaaridele. Siin saab ise tooteid kombineerides enda vajadustele sobivad komplektid luua.

Garden4you kaubamärgi tooted on valitud nii hetketrende silmas pidades kui ka sooviga rikastada aiamööbli turgu uute ning huvitavate toodetega. Meie tootevalikut luues on alati arvestatud klientide lemmiktoodete ning sarjadega, samuti on põhikollektsiooni loomisel määravaks värvid, mida meie kliendid eelistavad. Kuigi alati püüame aktsendiks lisada midagi teistsugust ja tuua aedadesse uusi põnevaid värve ning erilisi tooteid ehk tuua maailmast uuemaid trende.